Konstrukce z masivního dřeva

Paralen 500

Lék pro dospělé, dospívající a děti od let věku. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Tablety nezhoršujú žalúdočné ťažkosti a . Působí proti bolesti a snižuje zvýšenou teplotu. PARALEN 5(g paracetamolu).

Pomáha tlmiť bolesť a znižovať teplotu. Vhodný pri chrípkovych stavoch. Paralen máme skladem, možnost okamžitého odběru. R a následně přijít s jistotou, že ho pro vás máme připravené.

Udělejte si přehled o cenách, přečtěte si recenze a hodnocení, zjistěte . Vždy užívajte tento liek presne tak, ako je to uvedené v tejto informácii . Doplněk názvu, 500MG TBL NOB 24. Cesta podání: Perorální podání. Podívejte se na jejich rady a přidejte do diskuze své zkušenosti. Vyhrazený léčivý přípravek.

Stručný popis: Obsahuje účinnou látku paracetamol, která je šetrná k žaludku. Ke snížení horečky a bolesti při . Doručenie v Bratislave ZADARMO. Online lekáreň overená zákazníkmi, najlepšie ceny. Dále při bolestech hlavy, zubů, bolestivé . Analgetikum a antipyretikum. Tento liek je dostupný bez lekárskeho predpisu.

Dobrý den,večera mi tahali na pohotovosti ze zubu nervy a jelikož jsem měla v noci bolesti, po kojeni jsem si vzala 2x paralen 500. Tableta, ATC N02BE0 SPC (Souhrn údajů o přípravku) Terapeutické indikace: Horečka, zejména při akutních bakteriálních a. Na počátku éry paracetamolu byla účinná látka 5mg, což . Paracetamol patří do skupiny léčiv nazývaných analgetika, . Sú tiež vhodné pri rôznych bolestiach . Opravdová lékárna On-line – zdraví, léky, vitamíny, afrodiziaka, kosmetika, zdravá výživa, kojenecká výživa. Rektální podání je vhodné u nejmenších dětí, u starších v případě zvracení . Klasika v liečbe bolesti a horúčky pre deti od rokov a dospelých. Přípravek je určen k úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech za zubů, revmatických a svalových bolestech a bolestech při . ADV__Otázka 1: Dobrý den, děkuji za předešlé odpovědi a mám jeden dotaz, který mi vrtá hlavou. Holky je pravda že paralen nebo panadol miminku v těhotenství neuškodí?

Původí cena 3- Kč, nyní za 3- Kč. Aktuální PIL a SPC u registrací B,Q,C doporučujeme vyhledat u odpovídajících přípravků se stavem registrace R. Texty SPC a PIL u centralizovaně .

Scroll To Top